Je ti v aute horúco?

Využi tento jedinečný kupón a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako BONUS aj záruku na bezplatnu výmenu pri poškodení. Ponuka je časovo obmedzená, tak klikni sem. 

Záručné podmienky

Nadštandardná záruka:

Naša špeciálna nadštandardná záruka vás ochráni pred nečakanými výdavkami v prípade mechanického poškodenia fólie. Nami lepené fólie majú špeciálnu vrstvu chrániacu proti jemným škrabancom. Často sa však stáva, že pri prevoze nadrozmerných veci alebo pri nakladaní/vykladaní nákupu príp. pri hre detí v aute počas cestovania dôjde k mechaníckemu poškodeniu fólie zaškrabnutím. 

Na takéto poškodenia sa bežná záruka nevzťahuje a vám neostáva nič iné len si nechať fóliu za poplaok vymeniť alebo sa zmieriť s poškodením. Výmena fólie napr. na zadnom najväčšom okne sa pohybuje v cene cca 70-150€ niekedy aj viac.

My sme sa rozhodli dať naším zákazníkom možnosť ušetriť si peniaze a nervy v prípade zaškrabnutia fólie na okne. Ako jediní ponúkame možnosť predplatiť si takúto záruku.

Cena za túto službu je 39€. Platí sa jednorázovo pri platbe za aplikáciu autofólií na okná. Dĺžka tejto záruky je 3 roky (13€/rok). Podrobnosti sa dočítate TU.

 

Bežná záruka:

Bežná záruka sa vzťahuje len na chyby spôsobené pri aplikácií fólie, nečakaná zmena vlastností fólie ako je jej popraskanie, zmena farby, svojvoľné odlepenie alebo neprimerané vyblednutie. Túto záruku nám udáva výrobca na 10 rokov životnosti. (po tejto dobe už môže dôjsť k výraznejšej zmene odtieňu)

Zvažujete tmavé sklá?

Certifikované autofólie s až 10 ročnou zárukou:

  • dodávajú luxusný vzhľad
  • zabezpečujú súkromie
  • chránia pred škodlivým UV žiarením
  • zvyšujú pevnosť skla

Navyše jedine my vám garantujeme možnosť bezplatnej výmeny fólií v prípade poškodenia bez udania dôvodu*.

Je ti horúco?

Využi túto jedinečnú prílečitosť a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako bonus aj záruku na bezplatnú výmenu v prípade poškodenia bez udania dôvodu.

Ponuka je časovo obmedzená.