Je ti v aute horúco?

Využi tento jedinečný kupón a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako BONUS aj záruku na bezplatnu výmenu pri poškodení. Ponuka je časovo obmedzená, tak klikni sem. 

Aké dokumenty dostanem k fólii?
Ku každému autu je vydaný originálny certifikát (kartička) opatrený sériovým číslom.
 

Ako je možné fóliu neskôr odstrániť?
Odporúča sa navštíviť montážnu firmu, ktorá vám fóliu demontuje jednoduchým a pre sklo bezpečným spôsobom.
 

Ako sa fólia nanáša?
Automobilová okenná fólia sa môže nanášať rozličnými technikami. Kvalita tónovania závisí od spôsobu vykonania montáže, nie od zvolenej techniky. Všetky firmy a jednotlivci, ktorí aplikujú fólie, sú vyberaní a školení jedinečným spôsobom v odvetví, pretože správna montáž je základom úspechu.
 

Bude fólia chrániť interiér môjho auta?
Tónovacie fólie značne zmierňujú blednutie poťahov a látok, a to filtrovaním UV žiarenia, obmedzením priepustnosti viditeľného svetla a obmedzením prechádzajúceho infračerveného žiarenia (tepla).
 

Existujú nejaké riziká v neskoršom období?
Na čistenie vždy používajte jemnú handričku, vyvarujte sa mechanickému pôsobeniu rôznych predmetov, pretože povrchová úprava odolná voči poškriabaniu nechráni pred ťažkým mechanickým pôsobením.
 

Môže sa fólia poškodiť pohybom okien?
Špeciálna dvojitá povrchová úprava odolná voči poškriabaniu na všetkých fóliách  chráni pred otermi, ktoré sa vyskytujú pri pohyboch okien.
 

Musím si po aplikácií fólií tieto dať zapísať do TP?
Nie, stačí mať certifikát od fólií pri dokladoch od auta. Zvyknú si ho vypýtať na STK prip. pri policajnej kontrole.
 

Na čo si mám dávať pozor na mojich novo tónovaných oknách?
V prvých dňoch nepohybujte oknami, buďte trpezliví, zahmlenie sa po určitom čase stratí (v zimnom období to môže trvať až 3 – 4 týždne). Počas prvého mesiaca povrch nečistite.
 

Nevyblednú mi fólie po lete?
Naša spoločnosť sa rozhodla ísť cestou kvality a preto nami lepene fólie ponúkajú záruku na farebnú stálosť až 7 rokov. 
 

Prečo by som na svojom aute mal mať fóliu?
Fólie poskytujú efektívne riešenie na ochranu pred tepelným žiarením a prehrievaním interiéru. Fólia zlepšuje vzhľad vášho auta a chráni pred nebezpečným UV žiarením. Chránia sklo pred rozbitím a predlžujú životnosť interiérových poťahov zmiernením blednutia. Ak hľadáte súkromie, fólie vyriešia aj to.

Zvažujete tmavé sklá?

Certifikované autofólie s až 10 ročnou zárukou:

  • dodávajú luxusný vzhľad
  • zabezpečujú súkromie
  • chránia pred škodlivým UV žiarením
  • zvyšujú pevnosť skla

Navyše jedine my vám garantujeme možnosť bezplatnej výmeny fólií v prípade poškodenia bez udania dôvodu*.

Je ti horúco?

Využi túto jedinečnú prílečitosť a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako bonus aj záruku na bezplatnú výmenu v prípade poškodenia bez udania dôvodu.

Ponuka je časovo obmedzená.