Škrabance pod kľúčkami – UŽ NIKDY VIAC!

Kúpili ste si svoje vysnívané auto a po krátkej dobe vás začne hnevať to, že hoc sa o auto snažíte starať, hlavne aby bolo pekné, čisté, lesklé, tak na mieste pod kľúčkou dverí sa začínajú objavovať drobné škrabančeky. Jedným z riešení ako ich odstrániť je napríklad preleštenie leštiacou pastou. No z vlastnej skúsenosti vám viem povedať, že ide o dosť zdĺhavé a nepohodlné riešenie, navyše to nezabráni ďalšej tvorbe nových škrabancov.

NIE KAŽDÁ FÓLIA JE NA TO VHODNÁ 

Existuje však jedno riešenie ktoré je relatívne jednoduché, rýchle a trvácne. Ide o ochrannú fóliu. POZOR nie každá fólia je vhodná na tento účel. Ja by som odporúčal kvalitnú polyuretánovú fóliu od Magnus Pro. Ide o špeciálnu fóliu vyvinutú originál na ochranu laku pred škrabancami. Možno si poviete „fajn, tak nepoškriabem lak ale fóliu“.

UŽ ŽIADNE ŠKRABANCE 

Nie nepoškriabete. FAKT! Ako je to možné? Táto špeciálna fólia má funkciu samozacelenia (samoopravy). O čo vlastne ide? Zjednodušene povedané ide o to, že drobné škrabance na fólií proste samé zmiznú. Týmto spôsobom si chránite lak a žiadne škrabančeky pod kľúčkamí vás už nebudú rozčuľovať.

Fólia Magnus Pro je primárne určená na ochranú laku a všetkých hladkých povrchov či už v exteriéri alebo interiéri. Životnosť tejto fólie je až 10 rokov, takže nejde len o krátkodobý módny výstrelok, ale o profesionálne, originálne riešenie pre vaše auto, loď, motorku, lietadlo, ponorku, kolobežku…

NECHAJTE TO NA PROFESIONÁLOV 

Aplikáciu treba zveriť profesionálom. Na pohľad možno nejde o nič zložité, ale dôkladná príprava podkladu a znalosť postupu lepenia, je pre dokonalý výsledok nesmierne dôležitá. Navyše každé aplikačné stredisko fólie Magnus Pro, má prístup k originálnemu programu s obrovskou databázou, v ktorej sú presné rozmery jednotlivých dielov. Tie sa následne pomocou špeciálneho rezacieho plotra vyrežú z fólie. Tým sa minimalizuje riziko poškodenia laku pri aplikácií fólie.

OCHRÁNIŤ SI VIETE AJ CELÉ AUTO 

Takto si môžete ochrániť lak hoc aj na celom aute. Navyše táto fólia ani po rokoch používania a desiatkach umytí nestráca lesk. Váš lak bude stále krásne nablýskaný (ak nemáte matne prevedenie). Povrch tejto fólie ma na sebe nanesenú špeciálnu ochrannú vrstvu na báze polyméru SiO2 (nanokeramika) to znamená, že na jej povrchu sa nezachytáva voda, prach, špina takže údržba je minimálna. Stačí opláchnuť vodou.

Ak mate nejakú otázku k tomuto článku, tak nám ju napíšte dole do komentára alebo emailom na info@palpro.sk

Ak mate záujem o aplikáciu ochrannej fólie Magnus Pro, tak termín a iné podrobnosti si môžete dohodnúť cez kontaktný formulár, emailom na info@palpro.sk alebo telefonicky na 0910 912 384.

Návrat hore