Je ti v aute horúco?

Využi tento jedinečný kupón a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako BONUS aj záruku na bezplatnu výmenu pri poškodení. Ponuka je časovo obmedzená, tak klikni sem. 

Prezradíme ti, ako sa robí toto

pinterest.jpg

Na pintereste sa objavili inšpirácie celopolepov áut chameleonovej farby. Z jednej strany modré, z druhej zelené? Ako je to možné? My to vieme. Ide o fólie zo série ColorFlow od AVERY DENNISON, ktoré menia farbu, v závislosti od uhla pohľadu.

Týpkovia z Avery prišli so sériou vinylových fólií v 6tich rôznych farebných odtieňoch. To však nie je všetko. Na výber máš z lesklej GLOSS alebo matnej SATIN verzie každého farebného prevedenia v prémiovej kvalite.

Fólia je už na prvý pohľad unikátna - odvážne, metalické odtiene úpútajú pozornosť na akomkoľvek aute už z diaľky. Ak chceš vidieť túto autofóliu naživo, príď sa pozrieť do nášej dielne, kde ti ukážeme celý Avery DENNISON vzorkovník.

Farebné varianty: 

Lightning Ridge - zelená/fialová

Fresh Spring - zlatá/strieborná

Roaring Thunder - modrá/červená

Rising Sun - červená/zlatá

Urban Jungle - zelená/strieborná

Rushing Riptide - tyrkysová/fialová

 

ezgif.com-video-to-gif.gif
IMG_1857.jpg

Oficiálne video výrobcu:

Zvažujete tmavé sklá?

Certifikované autofólie s až 10 ročnou zárukou:

  • dodávajú luxusný vzhľad
  • zabezpečujú súkromie
  • chránia pred škodlivým UV žiarením
  • zvyšujú pevnosť skla

Navyše jedine my vám garantujeme možnosť bezplatnej výmeny fólií v prípade poškodenia bez udania dôvodu*.

Je ti horúco?

Využi túto jedinečnú prílečitosť a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako bonus aj záruku na bezplatnú výmenu v prípade poškodenia bez udania dôvodu.

Ponuka je časovo obmedzená.