Je ti v aute horúco?

Využi tento jedinečný kupón a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako BONUS aj záruku na bezplatnu výmenu pri poškodení. Ponuka je časovo obmedzená, tak klikni sem. 

Ako dlho trvá polepiť celé vozidlo?
Polep celého vozidla trvá 2-3 dni, v závislosti od typu auta

Je možné auto s fóliou umývať v bežnej umývacej linke?
Áno, samozrejme. Auto s fóliou môžete umývať v bežnej automatickej linke.

Ako sa teda na vozidle udržiava matná fólia?
Auto s matnou fóliou je možné umývať v umývacej linke, alebo ručne bežne dostupnými šampónmi určenými k starostlivosti o lak.
Matná fólia sa nesmie voskovať ani leštiť, inak by došlo k porušeniu matného vzhľadu. Matné fólie odporúčame v prípade silnejšieho znečistenia umývať tzv. aktívnou penou. Neodporúčame používať prípravky ktoré niesu určené na ošetrovanie laku resp. vinyl fólie. Mohlo by dôjsť až k poleptaniu fólie.

Akú životnosť má fólia?
Výrobca udáva životnost fólií až 7 rokov.

Čo keď bol lak na vozidle opravovaný po havárii?
V tomto prípade záleží na tom, ako kvalitne bola oprava vykonaná. Pri kvalitnej oprave nedochádza pri odstránení fólie k poškodeniu laku.

Je možné auto s fóliou umývať vysokotlakovou pištoľou, tzv. wapkou?
Áno, avšak pri vysokotlakovom umývaní je potrebné dodržiavať dostatočne veľkú vzdialenosť od vozidla a nemieriť prúdom vody priamo na hrany karosérie, kde je fólia zakončená, v opačnom prípade hrozí jej poškodenie. Na takéto poškodenie sa nevzťahuje záruka. 

Je možné fóliu voskovať?
Na lesklé fólie (číre aj farebné) je možné použiť bežne dostupné vosky a šampóny určené k starostlivosti o lak. Matné fólie však nie je možné voskovať ani leštiť.

Nedôjde inštaláciou fólie k poškodeniu laku?
Naopak, fólia lak chráni. Po odstránení fólie je lak v stave ako pred jej aplikáciou.

Ostáva po odstránení fólie na karosérii lepidlo?
Nie. Pri odbornej demontáži nezanechávajú nami používané fólie lepidlo na karosérii.

Rozoberáte vozidlo pri samotnej aplikácií fólie?
Zásahy do karosérie obmedzujeme na minimum, potrebné pre kvalitné polepenie vozidla. Štandardne demontujeme iba kľučky dverí, skla zrkadiel a strešné lišty. Celú demontáž vykonáva skúsený technik/technici.

Je možné polepiť len časť karosérie?
Určite áno. Lepenie jednotlivých dielov ako strecha, predná kapota či nárazník sú bežnými úkonmi v našej práci. V zásade platí, že vaše želanie je nám rozkazom.

Zvažujete tmavé sklá?

Certifikované autofólie s až 10 ročnou zárukou:

  • dodávajú luxusný vzhľad
  • zabezpečujú súkromie
  • chránia pred škodlivým UV žiarením
  • zvyšujú pevnosť skla

Navyše jedine my vám garantujeme možnosť bezplatnej výmeny fólií v prípade poškodenia bez udania dôvodu*.

Je ti horúco?

Využi túto jedinečnú prílečitosť a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako bonus aj záruku na bezplatnú výmenu v prípade poškodenia bez udania dôvodu.

Ponuka je časovo obmedzená.