Je ti v aute horúco?

Využi tento jedinečný kupón a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako BONUS aj záruku na bezplatnu výmenu pri poškodení. Ponuka je časovo obmedzená, tak klikni sem. 

DOVOLENKA 10.9. - 20.9.

Ukážeme Vám ako sa dá jednoducho a efektne skrášliť Váš štvorkolesový spoločník. Máme radi výzvy. Nemusíte sa báť prezradiť nám Vaše predstavy. My sa pokúsime Vám ich čo najvernejšie splniť.    

Spolupracujeme aj s externými firmami a značkami, aby sme Vám mohli zabezpečiť tú najlepšiu kvalitu. Ku každému projektu pristupujeme osobitne a v plnom nasadení, preto môžete očakávať tie najlepšie výsledky. 

Ak máte záujem rezervovať si termín na lepenie, alebo máte akúkoľvek otázku pokojne nám ju napíšte do formulára na konci stránky. Tešíme sa na vaše nápady a spoluprácu.

Vynikajúca alternatíva pre všetkých, ktorí nechcú zmeniť vzhľad svojho auta, ale chcú ho ochrániť od vonkajších vplyvov. Samoregeneračná fólia od firmy Magnus Pro je absolútnou novinkou, ktorá umožňuje ochrániť auto od bežných škrabancov. Na rozdiel však od ostatných ochranných autofólií má schopnosť zregenerovať sa po poškodení len pomocou pôsobenia mierneho tepla

Kontaktný formulár

Zvažujete tmavé sklá?

Certifikované autofólie s až 10 ročnou zárukou:

  • dodávajú luxusný vzhľad
  • zabezpečujú súkromie
  • chránia pred škodlivým UV žiarením
  • zvyšujú pevnosť skla

Navyše jedine my vám garantujeme možnosť bezplatnej výmeny fólií v prípade poškodenia bez udania dôvodu*.

Je ti horúco?

Využi túto jedinečnú prílečitosť a nechaj si v dielni PALPRO nalepiť kvalitné autofólie bez vyberania skiel. Vybrať si môžeš z viacerých odtieňov. Nezabudni, že dávame až 10 ročnú záruku a ako bonus aj záruku na bezplatnú výmenu v prípade poškodenia bez udania dôvodu.

Ponuka je časovo obmedzená.